Dziewczyny obudziły się o 12:30. Zjadły śniadanio-obiad i oglądały telewizję. Ola nikomu nie powiedziała, że porozmawiała z Melanią. Około godziny 15:00 Ola poszła wziąć prysznic, następnie zrobiła to Mela. Przed meczem dziewczyny oglądały filmy i rozmawiały. O 17:30 zaczęły zbierać się do wyjścia. Mela wybrała kuszulkę Skry z podpisem Winiara, nowe leginsy i żółte trampki. Ola natomiast żołty sweterek, czarne leginsy i takie same trampki jak Mela. Ola zadbała o makijaż Meli i zrobiła jej na włosach fale.
O 17:45 były gotowe do wyjścia. Szły pieszo i pod halą były o 19:55. Zajęły miejsca w strefie VIPów i od razu przyłączyły się do nich pozostałe rodziny siatkarzy. Mela nie czuła się tam dobrze i poprosiła Olę, żeby dziś wyjątkowo usiadły w strefie kibiców. Tam też nie zostanie rozpoznana przez siatkarzy. Ola zrobiła tak jak prosiła Mela. Mecz był niezwykle zawzięty. Zarówno skrzaty jak i klub niemiecki nie chceli dać za wygraną. Mela była skupiona tylko na meczu. Z całych sił skandowała nazwę ukochanej drużyny. Ola cały czas zastanawiała się skąd w tak małej, szczupłej istotce jest tyle energii do kibicowania. Było 5 setów. Tie-break zakończył się nieprawdopodobnym wynikiem - 28:26. Mela czuła satysfakcje i szczęście kiedy to Skra wygrała mecz. Uśmiechała się jak kiedyś. Po meczu nastał czas na zebranie siatkarzy i ich rodzin dotyczącym Meli i tego jak jej pomóc. Kiedy wszyscy się już zebrali i zaczęli rozmowy, na boisko, bocznym wejściem weszła Mela. Pierwszy zauważył ją Facundo. Podbiegł do niej. Mela nie spoglądała na niego, co troszkę go speszyło. Stanął przed nią.
- Mela! Tak się cieszę, że...- nie zdążył dokończyć zdania, Mela rzuciła mu się na szyje.
- Tak bardzo mi Cię brakowało. Dziekuje, że wtedy przy mnie byłeś. - szepnęła mu do ucha. Uścisnął ją.
- Nigdy więcej mi tego nie rób. Proszę. Nigdy więcej nie unikaj kontaktu ze mną. - uśmiechnęli się. I zaraz Mela wpadła w objęcia przyjaciół. Po wygranym meczu odbyła się mała impreza w mieszkaniu Karola i Oli. Byli na niej wszyscy. Mela i Facundo spędzali czas tylko ze sobą.
- Uroczo dziś wyglądasz. Uwielbiam cię w siatkarskich koszulkach.
- Ja ciebie też. Zwłaszcza na boisku. Muszę przyznać, że niezłe były te twoje dzisiejsze ataki.
- Gram dla ciebie Melanio. - chłopak obdarzył Melę cudownym uśmiechem.
- Odprowadzisz mnie do mieszkania?
- Jasne. Chcesz już iść?
- Tak, chcę odpocząć. To trochę za dużo jak na jeden dzień. - Mela pożegnała się i razem z Facundo wyszli. Kiedy szli zaczął padać śnieg. Mela była w trampkach i z każdym krokiem robiło jej się coraz zimniej. Facundo wziął ją na ręce. Czuł, że jest za nią odpowiedzialny. Była taka krucha i delikatna. Sprawiała, że stwał się przy niej kimś zupełnie innym. Kiedy doszli do mieszkania, Facundo postawił Melę na ziemii i w zamian za przysługę został obdarowany buziakiem w policzek.
- Świetnie się dziś z tobą bawiłam. Może wejdziesz na herbatę?
- Nie będzie to żaden problem dla ciebie?
- To ja zapraszam. - weszli do mieszkania, żeby troszkę się ogrzać. Na dworze robiło się coraz zimniej. Mela zrobiła herbatę i usiedli razem na kanapie.
- Jak sobie radzisz?- zapytał nieśmiało.
- Żyję. Teraz jest trochę lepiej. Przyszła pora na rozliczenie się z przeszłością. Jutro jadę z Ola pozałatwiać formalności i sprzedać dom.
- Jeśli będziesz potrzebowała pomocy, zawsze możesz na mnie liczyć.
- Dziękuje. - Mela uśmiechnęła się, nie tak jak zwykle. Uśmiech skrywał ból. Był blady. Zrobiła łyk herbaty i spojrzała w okno.
- Jest jeszcze coś o co chciałbym zapytać..
- Pytaj, śmiało.
- Jak jest między nami? Jak teraz będą wyglądać nasze relacje?
- Długo nad tym myślałam. Chcę żeby było tak jak wcześniej. Oczywiście jeśli ty.. - Facundo odetchnął z ulgą, uśmiechnął się i pocałował Melanię. Wreszcie mógł się nią nacieszyć. Postanowili obejrzeć film. Mela wtuliła się w chłopaka i tak zasnęła. Facundo również się zdrzemnął. Obudzili się następnego dnia o 09:00. Mela zrobiła śniadanie, a Facundo wziął prysznic. Około 10:00 pojechał na trening, a Mela z przyjaciółką wsiadły w samochód i pojechały na Śląsk załatwiać formalności.



Ale uroczy rozdział < 33
OdpowiedzUsuńCieszę się, że między nimi wszystko jest okey :3 ♥
Czekam na kolejny siostroooo < 3333